Klamry na wrastające paznokcie Lublin – Instytut Zdrowych Stóp Anny Mitrut

Wrastający paznokieć to jedna z najczęstszych przypadłości stóp, z którą borykają się osoby w różnym wieku. Zazwyczaj na początku nie jest ona bardzo uciążliwa, jednak gdy zaczyna powodować dolegliwości bólowe, warto skorzystać z profesjonalnych usług podologa. Usunięcie tego schorzenia jest obecnie na wyciągnięcie ręki, przede wszystkim dzięki nowoczesnym metodom, do których należy zastosowanie klamer na paznokcie Lublin to miasto, w którym znajdą Państwo gabinet podologiczny Instytut Zdrowych Stóp oferujący fachową pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Ortonyksja

Zabieg ortonyksji to korekta wrastających paznokci przy użyciu specjalnych klamer. Jego zadaniem jest przywrócenie zdeformowanym paznokciom prawidłowego toru wzrostu. Sam zabieg ma charakter całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny. Polega na założeniu indywidualnie dobranego rodzaju klamer, który zależy od ukształtowania płytki paznokciowej pacjenta oraz stopnia wrastania paznokcia. Gwarancja szybkiego zneutralizowania dyskomfortu i trwałe efekty, jakie przynosi terapia sprawiają, że coraz więcej pacjentów decyduje się na klamry na paznokcie Lublin proponuje przeprowadzenie ortonyksji w Instytucie Zdrowych Stóp Anny Mitrut!

Korzyści

Jakie korzyści płyną z zastosowania klamer na wrastające paznokcie?

Zabieg ortonyksji jest nie tylko skuteczny, ale również:

  • nie utrudnia normalnego funkcjonowania, klamry nie przeszkadzają ani nie są przez pacjenta wyczuwalne w trakcie leczenia
  • w krótkim czasie likwidują dolegliwości bólowe związane z uszkodzeniem skóry w obrębie wrastającego paznokcia
  • jest metodą bezpieczną i nie powodującą dyskomfortu
  • nie powodują uszkodzeń ani otarć naskórka
  • usuwają schorzenie bez konieczności interwencji chirurgicznej
  • mogą zostać zastosowane nawet w przypadku, gdy schorzenie jest w bardzo zaawansowanym stadium

Instytut Zdrowych Stóp Anny Mitrut serdecznie zaprasza na zabiegi podologiczne z użyciem klamer na wrastające paznokcie w Lublinie, gdzie znajdą Państwo nasz gabinet!

Zabieg kosztuje 150zł.

Rejestracja Telefoniczna: 508 320 308