Zapraszam wszystkich zainteresowanych do mojego gabinetu, który mieści się w budynku SANITAS na I piętrze, w holu naprzeciw windy. Budynek znajduje się w centrum Lublina, posiada parking podziemny dla pacjentów, a także parking od strony Dyrekcji Kolejowej.

Podologia jest dziedziną medycyny, która zajmuje się specjalisytką w zakresie pielęgnacji stóp, a także polega na diagnozowaniu zmian ,które pojawiły się na skórze. Podolog, natomiast zajmuje się kierowaniem pacjentów do odpowiednich lekarzy specjalistów.

Nie jestem lekarzem, jestem specjalistą do spraw podologii i fizjoterapii, czyli zajmuję się profilaktyką i wsparciem w leczeniu chorób stóp .Zajmuję się pacjentami w szczególności z tzw. grupy ryzyka : chorymi na cukrzycę, pacjentami ze zmianami reumatycznymi w obrębie stóp. Prowadzę profilaktykę i udzielam wskazówek dotyczących porad w zakresie pielęgnacji stóp. Pośredniczę we współpracy między pacjentem, a specjalistami z zakresu diabetologii, dermatologii, reumatologii, chirurgii naczyniowej, chirurgami, ortopedami, rehabilitantami.

Podolog nie zajmuje się pedicurem kosmetycznym, a leczniczym czyli:


Pielęgnacją stopy cukrzycowej i profilaktyką (opatruję rany,natomiast leczą je specjaliści).


Rodzajem deformacji stopy, a co za tym idzie: wykonaniem odciążenia dla pacjenta ze specjalnej masy, wykonaniem specjalnej ortezy np. przy halluxie-koślawy paluch, przy deformacjach palców II-V np. palce młotkowate.


Skracaniem paznokci.


Wrastającymi paznokciami-założenie klamry, korekta akrylowa.


Rekonstrukcją paznokci-protetyka paznokci.


Usuwaniem odcisków oraz brodawek (kurzajek).


usuwaniem zrogowaciałego naskórka (keratoza).


Opracowaniem pękających pięt.


Obcinaniem paznokci przerośniętych i grzybiczych-profilaktyka.


Konsultuję fizjoterapeutyczne i podologiczne stopy moich pacjentów.


"Zdrowie jest tym co masz najważniejsze w życiu!"

Skontaktuj się i umów wizytę.