Aktualnie nie prowadzimy tych zabiegów.

Dbając o zdrowie, często zupełnie zapominamy o stopach, które każdego dnia muszą podołać licznym wyzwaniom. Wspomniane części ciała także wymagają wzmożonej pielęgnacji, zwłaszcza w przypadku wystąpienia zmian skórnych, takich jak: odciski, pękające pięty, wrastające paznokcie czy modzele. Tego rodzaju problemami zajmuje się pedicure leczniczy Lublin to miasto, gdzie można przeprowadzić podobny zabieg.

Pedicure leczniczy - na czym polega?

Pedicure skupia się nie tylko na pielęgnacji stóp, ale również na ich diagnostyce. Przeprowadzany jest przez podologów, czyli specjalistów od chorób stóp i stawu skokowo-goleniowego. Lekarze zajmują się niewielkimi zmianami powstającymi w obrębie stóp, jak również pacjentami znajdującymi się w grupie ryzyka, a więc głównie cukrzykami i osobami cierpiącymi na reumatyzm oraz choroby zwyrodnieniowe stóp (np. haluksy). Warto wiedzieć, że podolodzy mogą także zrekonstruować uszkodzony paznokieć oraz dobrać odpowiednie leczenie w przypadku grzybicy. Zabiegi wykonywane na stopach nie są bolesne i zazwyczaj ograniczają się maksymalnie do kilku wizyt.

Kto może udać się na pedicure leczniczy w Lublinie?

Na tego rodzaju zabieg może przyjść każdy, kto odczuwa pewien dyskomfort w obrębie stóp. Niezależnie, czy będą to bolące odciski, czy wrastające paznokcie, podolodzy poradzą sobie z wszelkimi zmianami skórnymi znajdującymi się na stopach, gdyż dysponują specjalistycznym sprzętem. Co więcej pedicure leczniczy polecany jest również osobom, które chcą po prostu zadbać o wygląd swoich stóp. Nierzadko wiąże się on chociażby z wykonaniem pedicure hybrydowego. Osoby, które mają tendencję do modzeli i odcisków, powinny regularnie korzystać z zabiegu pedicuru leczniczego w Lublinie i to nie tylko w czasie lata, gdy stopy zostają odsłonięte, ale przez cały rok. Każdy, kto marzy o zdrowych i zadbanych stopach powinien więc udać się na pedicure leczniczy Lublin to miasto, gdzie mieści się jeden z najlepszych gabinetów podologicznych. W Instytucie Zdrowych Stóp na co dzień wykonujemy mnóstwo zabiegów tego rodzaju przy użyciu nowoczesnego sprzętu.

Zabieg kosztuje do uzgodnienia.

Rejestracja Telefoniczna: 508 320 308